XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2015 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na godz. 18.00.

2. Dziękujemy za ofiary na tacę przeznaczone na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

3. Dziś po Mszy świętej zachęcamy do złożenia podpisu pod projektem, jaki zgłosiło Stowarzyszenie „Ad Maximam”, w ramach projektu obywatelskiego, a który przewiduje warsztaty dla seniorów i młodzieży  – z naszej parafii i nie tylko – w zakresie profilaktyki zdrowotnej, szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, i porad prawnych nakierowanych na prawa pacjenta.

4. W poniedziałek przypada Święto Podwyższenia Krzyża. W tym dniu odpust u Księży Filipinów, suma o godz. 19.00.

5. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza nauczycieli, wychowawców i rodziców na środę 16 września do bazyliki katedralnej w Tarnowie na Mszę świętą na godz. 18.00 i wykład pt. „Wychowywać do pełni człowieczeństwa”.

6. We czwartek o godz. 17.30 do dolnego kościoła zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne rodziców z dziećmi, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej w naszej parafii.
We czwartek na Mszę świętą o godz. 18.30 zapraszamy młodzież z klasy I, II i III gimnazjum  z rodzicami na spotkanie liturgiczne w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

7. W piątek przypada Święto św. Stanisława Kostki, drugorzędnego Patrona Polski.

8. Na stoliku przy bocznym wyjściu z kościoła są czasopisma religijne. Zachęcamy do ich lektury.