XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2015 r.

1. Zapraszamy dziś na godz. 18.00 na nieszpory niedzielne.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Mateusza, Apostoła, we środę wspomnienie św. Ojca Pio.

3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45, w piątek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

4. Zachęcamy do uczestniczenia w radiowo-internetowym studium biblijnym. Wykładów z Pisma świętego możemy wysłuchać w radiu RDN Małopolska w każdą niedzielę o godz. 14.30. Wykłady te będą powtarzane na internetowym kanale radiowym RDN Religia w poniedziałek o godz. 11.30 i we wtorek o godz. 20.10. Szczegóły są na afiszu w gablocie.

5. Prosimy, aby w zakrystii poszczególne grupy naszej parafii wpisywały się do grafiku do prowadzenia nabożeństw różańcowych w październiku.

6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne. Zachęcamy do lektury „Niedzieli”, „Gościa niedzielnego” i czasopism dla dzieci.

7. W ubiegłym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Siostra Urszulanka Maria Klemensa. Módlmy się za nią: „Dobry Jezu…”