XXXI Niedziela Zwykła – 1 listopada 2015 r. Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Jutro w poniedziałek przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte z kazaniem będą według porządku dnia powszedniego.

2. Dziękujemy wszystkim grupom i osobom, które w październiku prowadziły nabożeństwa różańcowe. Przez cały listopad codziennie o godz. 17.45 będą modlitwy za zmarłych połączone z wypominkami. W piątki będzie to Koronka do Miłosierdzia Bożego, w niedziele – nieszpory żałobne, zaś w pozostałe dni tygodnia odmawiać będziemy różaniec w intencji zmarłych. Ponadto w niedziele całego roku są wypominki i modlitwy za zmarłych o godz. 11.45. W tygodniu od poniedziałku do soboty o godz. 18.30 będzie Msza Święta w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w naszym kościele. W dniach od 1-8 listopada pod zwykłymi warunkami możemy zyskiwać odpusty za zmarłych, do których dołączyć trzeba modlitwę na cmentarzu.

3. Zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca będzie we środę po wypominkach, które rozpoczną się o godz. 17.45. O godz. 18.30 podczas Mszy świętej będziemy modlili się za zmarłe członkinie i członków Róż różańcowych. Po Mszy św. będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.

4. W pierwszy piątek miesiąca w godzinach rannych udamy się do chorych. Po południu od 16.00 spowiedź święta. Msza wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa będzie o godz. 8.00 i 18.30, zaś Msza św. dla dzieci szkolnych i dzieci ze świetlicy parafialnej będzie o godz. 17.00.
O godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie z Pismem Świętym według metody lectio divina. Przynosimy swoją Biblię.

5. W pierwszą sobotę zapraszamy na godz. 19.30 na Apel Jasnogórski. Przynosimy lampiony.

6. Za tydzień będziemy przeżywali dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Będziemy mogli wesprzeć swym datkiem do puszek chrześcijan prześladowanych w Syrii.

7. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności nasz były lektor: śp. Paweł Majda. Polecajmy go miłosiernemu Bogu: „Dobry Jezu a nasz Panie…”.