Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada 2015 r.

1. Dzisiaj o godz. 17.45 będą wypominki i Nieszpory za zmarłych. W naszym kościele przez cały listopad o godz. 17.45 odmawiamy różaniec za zmarłych wypominanych. W piątki jest to Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na tacę przeznaczone na prace inwestycyjno-remontowe w naszej parafii. Przeżywamy dziś dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszy św. będziemy mogli wesprzeć swym datkiem do puszek chrześcijan prześladowanych w Syrii.

3. We środę przypada 97. Rocznica Odzyskania Niepodległości. W tym dniu o godz. 18.30 zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę. Wcześniej o godz. 17.30 będą Wypominki Narodowe poprowadzone przez młodzież. Podczas wypominek wartę będą pełnić Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2092 im. Żołnierzy Niezłomnych Ziemi Tarnowskiej. Zapraszamy. Zachęcamy do tego, aby Okazji Święta Narodowego ozdobić nasze budynki mieszkalne flagami narodowymi.
Ponadto we środę w czasie wieczornej Mszy św. jedna z intencji będzie odprawiona za ks. Marcina z okazji imienin. Księdzu Marcinowi życzymy dużo zdrowia oraz owocnej posługi w naszej parafii. Po Mszy św. będzie spotkanie na plebani dla grup i stowarzyszeń.

4. We wtorek w kancelarii parafialnej będzie czynny punkt porad prawnych.

5. We czwartek o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci z kl. II, które przygotowują się do I Komunii Świętej.

6. 18 listopada, tj. we środę organizujemy wyjazd z parafii do sanktuarium do Zabawy na drogę krzyżową szlakiem męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkównej, w kolejną rocznicę jej śmierci. Możemy zapisać się w zakrystii lub kancelarii. Wyjazd o godz. 14.00.