XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 2015 r.

1. Dziś o godz. 17.45 będą wypominki i Nieszpory za zmarłych. W tygodniu o tej porze odmawiamy różaniec, a w piątek Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy.

2. We środę przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny dziewicy i męczennicy. W tym dniu organizujemy wyjazd z parafii do sanktuarium do Zabawy. O godz. 15.00 będzie droga krzyżowa szlakiem jej męczeńskiej śmierci, po której będzie celebrowana Msza święta. Możemy zapisać się w zakrystii lub kancelarii. Wyjazd o godz. 14.00.

3. We czwartek przypada wspomnienie bł. Salomei, w piątek św. Rafała Kalinowskiego, a w sobotę Ofiarowania NMP.

4. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czasopisma są przy bocznym wyjściu z kościoła. Wśród nich „Gość niedzielny”, „Niedziela”, „Ola i Jaś”.