II Niedziela Zwykła – 17 stycznia 2016 r.

1. Zapraszamy dziś na Nieszpory Niedzielne o godz. 18.00. W tym tygodniu odmawiamy psalmy z II tygodnia brewiarza.

2. Od poniedziałku rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. Jutro o godz. 8.50 zbiórka pod kościołem dla tych, którzy wybierają się kulig i lodowisko do Muszyny.

4. We wtorek od godz. 18.15 w kancelarii parafialnej możemy skorzystać z nieodpłatnych porad radcy prawnego.

5. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45.  W piątek zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00 przy obrazie „Jezu ufam Tobie”.

6. Dziś zakończymy odwiedziny duszpasterskie. Udamy się na ulicę Limanowskiego – numery nieparzyste.

7. We czwartek przypada Dzień Babci, w piątek Dzień Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia.

8. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych. Do naszej dyspozycji jest książeczka „O Słowa do życia” z czytania mszalnymi na miesiąc styczeń. Dzieciom i młodzieży szkolnej życzmy dobrych ferii zimowych.