II Niedziela Wielkiego Postu – 21 luty 2016 r.

1. W niedzielę Wielkiego Postu odprawiamy Gorzkie Żale o godz. 16.00. W piątek droga krzyżowa jest o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych. Nabożeństwo drogi krzyżowej prowadzą grupy parafialne według rozpiski na plakacie, który znajduje się w gablocie na zewnątrz kościoła.

2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana rozpocznie się o godz. 17.45, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

4. W sobotę 27 lutego Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej organizuje Forum Nauczycieli i Wychowawców. Szczegóły są na afiszu w gablocie.

5. Zachęcamy do nabywania paschalików i baranków wielkanocnych. Umowna ofiara za nie wynosi 5 zł i jest przeznaczona na cele charytatywne.