Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 27 III 2016 r.

1. We wtorek nie będzie  czynny punkt porad prawnych.

2. We środę o godz. 17.45 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 18.30 będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.

3. W pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych. Po południu od godz. 15.00 do 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się  koronką do Miłosierdzia, następnie modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź święta i modlitwa w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. O godz. 17.00 będzie Msza św. na którą zapraszamy również dzieci szkolne i z Klubu Integracji Międzypokoleniowej  „LUMEN”.

W pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie z Pismem Świętym według metody lectio divina. Przynosimy swoją Biblię. Jest to także zaproszenie skierowane do wszystkich chętnych z miasta Tarnowa i okolicznych parafii. Prosimy o podzielenie się tą informacją ze swoimi bliskimi w rodzinach i znajomymi.

4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 19.30.

5. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego.

6. Zachęcamy do czytania Pisma świętego i lektury czasopism, które są przy wyjściu z kościoła. Jest nowy zeszyt „Od Słowa do życia” z czytaniami mszalnymi na każdy dzień miesiąca kwietnia.