II Niedziela Wielkanocy – 3 kwietnia 2016 r. „Biała”- Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia i jest świętem patronalnym Caritas. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzieło Parafialnego Oddziału Caritas, za ofiarodawców oraz ludzi dobrej woli, którzy współpracują i wspierają dzieło charytatywne. Dziś w miejsce nieszporów będzie koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

2. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z Wielkiego Piątku). Jest obchodzona jako Dzień Świętości Życia, w którym możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Wszystkich chętnych, którzy chcą podjąć się tego dzieła prosimy o pobranie stosownych deklaracji po Mszy św. w zakrystii, które złożymy jutro podczas Mszy św. w naszym kościele o godz. 18.30.

3. We środę o godz. 17.45 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej połączoną z modlitwami do św. Maksymiliana.

4. We czwartek o godz. 17.00 będzie spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi. O godz. 19.15 będą spotkania w małych grupach dla młodzieży gimnazjalnej z klasy I i II.

5. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

6. Za tydzień będziemy przeżywali Niedzielę Biblijną.

7. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Janina Łabno. Polecajmy ją w modlitwie Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…