III Niedziela Wielkanocna – 10 kwietnia 2016 r.

1. Dziś nieszpory będą odprawione o godz. 18.00.

2. W tym tygodniu we wtorek nie będzie dyżuru radcy prawnego.

3. We czwartek 14 kwietnia będą miały miejsce ogólnopolskie uroczystości obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski. Jubileuszowe obchody rozpoczną się o godz. 15.00 celebracją jubileuszową na Ostrowie Lednickim. O godz. 17.00 w Katedrze Gnieźnieńskiej rozpocznie się uroczysta Msza św. W tym ważnym dniu dla naszego narodu i naszej wiary zapraszamy do licznego udziału we Mszy św. w naszym kościele o godz. 18.30. Jako wspólnota Kościoła chcemy uwielbić Boga za dar wiary przekazany naszym przodkom i odnowić nasze przyrzeczenia chrzcielne. Zapraszamy wszystkie grupy i stowarzyszenia z parafii, rodziny z dziećmi i młodzieżą. Na ile to możliwe niech z każdej rodziny będzie obecny przynajmniej jeden przedstawiciel. Bardzo gorąco prosimy o niezawodne przybycie. Zzapraszamy.

4. Stowarzyszenie „Ad maximam” w domu katechetycznym organizuje kurs języka angielskiego dla dorosłych na poziomie podstawowym. Zajęcia będą odbywały się od kwietnia do czerwca we środy od godz. 18.15-19.45. Cena za jedną godzinę lekcyjną wynosi 7,5 zł.
Stowarzyszenie zaprasza także na nową edycję zajęć z fitness, które będą odbywały się raz w tygodniu. Cena tych zajęć za miesiąc wynosi 20 zł.
Zapisów na j. angielski i fitness możemy dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 12.00-18.00 w siedzibie Klubu Integracji Międzypokoleniowej LUMEN (domu katechetycznym) przy ul. Urszulańskiej 8.

5. Informujemy, że I Komunia święta będzie w naszej parafii w niedzielę
1 maja o godz. 12.00, zaś rocznica Pierwszej Komunii dla dzieci z klas trzecich odbędzie się 8 maja podczas Mszy świętej o godz. 9.00.

6. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Janina Chmura. Polecajmy ją w modlitwie Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.