V Niedziela Wielkanocna – 24 kwietnia 2016 r.

1.  Jak tydzień temu informowaliśmy, dziś po Mszy św. możemy złożyć datek do puszki na rzecz narodu i Kościoła na Ukrainie, do czego zachęcił nas papież Franciszek. O godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory.

2. W poniedziałek przypada święto św. Marka ewangelisty.

3. We wtorek w kancelarii parafialnej w godzinach od 18.15-19.15 możemy skorzystać z nieodpłatnych porad radcy prawnego.

4. We czwartek o godz. 16.30 będzie spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi. Informujemy, że za tydzień 1 maja o godz. 12.00 w naszej parafii będzie I Komunia święta.

5. Chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu jako ministranci zapraszamy na spotkania w soboty do domu katechetycznego na godz. 10.00.

6. Twórczy Klub Seniora organizuje wspólne wyjście do Tarnowskiego Teatru na sztukę Karola Wojtyły „Brat naszego Boga” o bł. Albercie Chmielowskim. Sztuka będzie przedstawiona we wtorek o godz18.00 i we środę  o godz. 10.00. Zainteresowanych prosimy by 20 minut przed rozpoczęciem spektaklu przyszli pod pomnik Solskiego przed teatrem. Cena biletu wynosi 10.00 zł.

7. W piątek o godz. 15 .00 zapraszamy na koronkę do miłosierdzia Bożego.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.