Boże Ciało – 26 maja 2016 r.

1.  Dziś na Placu Katedralnym o godz. 9.00 rozpocznie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Jeża, a następnie procesja eucharystyczna ulicami miasta. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.30.

2. W najbliższą niedzielę po Mszach świętych będziemy mogli nabyć książkę pt. „Wszystko dla Pana Boga”, która jest wywiadem przeprowadzonym z ks. Prałatem Stanisławem Gurgulem przez Krzysztofę Bik-Jurkow. Ukazuje ona historię życia ks. Prałata i jego dzieła, jakim było utworzenie parafii. Książkę będzie można zakupić w promocyjnej cenie za 15 zł.

3. Zmarł pan Józef Łabno, do niedawna nasz kościelny. Uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro w piątek 27 maja w kościele parafialnym Skrzyszowie. Msza św. o godz. 16.00, pół godziny wcześniej różaniec. Chętni, którzy zechcą wybrać się  na ten pogrzeb, a trudno im o środek komunikacji prosimy zgłosić się do zakrystii.
Za pana Józefa módlmy się: Dobry Jezu…