XIII Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2016 r.

1. Wyrażamy słowa podziękowania wszystkim, dzięki którym mogliśmy zorganizować Festyn Parafialny, jaki miał miejsce tydzień temu. Dziękujemy tym, którzy bezpośrednio zaangażowali się w przygotowanie i przebieg festynu, dobroczyńcom i sponsorom.

2. Od jutra, od poniedziałku przez cały okres wakacji, w dni powszednie w naszym kościele Msze święte będą sprawowane: rano o godz. 7.00 i wieczorem
o godz. 18.30. Kancelaria parafialna w ciągu wakacji będzie czynna tylko wieczorem od godz. 17.30 – 18.15. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się
z księdzem dyżurnym. W okresie wakacji nie będzie czynny punkt porad prawnych.

3. We środę przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze  św. będą celebrowane o godz. 6.30, 7.30, 9.00, 10.30 i wieczorem o 18.30.

4. We czwartek zakończą się nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16.00 będzie spowiedź święta. W tym dniu rozpoczyna się Wielki Odpust w Tuchowie. Szczegółowy program jest umieszczony na plakacie w gablocie.

6. W sobotę zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 19.30.

7. W dzisiejszym numerze „Gościa niedzielnego” dołączony jest film pt. „Ufam Tobie”. Dla młodzieży jest „Mały Gość niedzielny” i „Miłujcie się!”,  dzieci „Ola i Jaś” z filmem „Mój tata”.

8. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności mama ks. Jana Gębarowskiego, byłego proboszcza naszej parafii: śp. Zofia Gębarowska. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu…

9. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrej pogody i udanego wypoczynku.