XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca 2016 r.

1. Przypominamy, że przez okres wakacji w dni powszednie w naszym kościele Msze święte są celebrowane: rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.30. Kancelaria parafialna w ciągu wakacji będzie czynna tylko wieczorem od godz. 17.30 – 18.15. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się z księdzem dyżurnym.

2. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana rozpocznie się o godz. 17.45, po której będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 18.30 będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.

4. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego miłosierdzia.

5. Jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Maksymilian”. Umowna cena wynosi 4 zł.

6. Caritas naszej diecezji przeprowadza akcję „Bilet dla brata”, która ma pomóc młodym z trzynastu krajów Europy Wschodniej i Zakaukazia uczestniczyć w ŚDM w Krakowie. Wielu z nich chciałoby przyjechać na spotkanie do Polski, ale nie może tego zrealizować z przyczyn finansowych. W tym celu przed kościołem po Mszy św. możemy nabyć firmowe parasolki w umownej cenie 20 zł.

7. W ostatnim czasie odeszła do wieczności nasza parafianka: śp. Antonina Kurek. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu…

8. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrej pogody i udanego wypoczynku.