XXI Niedziela Zwykła – 21 sierpnia 2016 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na godz. 18.00.

2. Informujemy, że po wakacjach, od 1 września nastąpi na stałe zmiana godziny Mszy św. wieczornej w dzień powszedni. Msze św. będą celebrowane o godz. 18.00. Zmiana ta podyktowana koniecznością ujednolicenia godziny transmisji Mszy świętych zarówno z kościoła św. Maksymiliana w Tarnowie jak i św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Zatem od września Msza św. w dzień powszedni będzie o godz. 18.00. Nie ulega natomiast zmianie godzina Mszy św. wieczornej w niedziele, która nadal będzie sprawowana o godz. 18.30.

3. W piątek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu Msze święte będą sprawowane o godz. 7.00 i 18.30. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i czasopism religijnych.

5. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin: Józef Kołodziej. Polecajmy go w modlitwie Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie…