XXIV Niedziela Zwykła – 11 września 2016 r.

1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory na godz. 18.00.

2. W parafii katedralnej w Tarnowie trwa Tydzień Maryjny. Nasza parafia zaproszona jest na wtorek na Mszę św. na godz. 18.00. Zachęcamy do uczestnictwa.

3. Dziękujemy za ofiary na tacę przeznaczone na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

4. We środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża. W tym dniu odpust u Księży Filipinów, suma o godz. 19.00.

5. Informujemy rodziców, że w związku z tym, iż dzieci jako sześciolatki mogą być posyłane do szkoły do klasy pierwszej oraz ze zmianą programu nauczania katechezy, I Komunia święta została definitywnie przesunięta na III klasę. W tym roku zatem nie będzie przygotowania do I Komunii świętej w naszej parafii.

6. Na stoliku przy bocznym wyjściu z kościoła są czasopisma religijne. Zachęcamy do ich lektury.