III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2017 r.

1. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za gościnność, życzliwe przyjęcie, troskliwe rozmowy i złożone ofiary. W intencji wszystkich rodzin i osób, które odwiedziliśmy po kolędzie zostanie odprawiona Msza święta w pierwszą środę miesiąca 1 lutego o godz. 18.00.

2. Dziś nieszpory będą o godz. 18.00.

3. We środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.45. W piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00.

4. Za tydzień w niedzielę 29 stycznia o godz. 12.00 jedna z intencji Mszy świętej zostanie odprawiona za Księdza Prałata Stanisława Gurgula z okazji 90-tej rocznicy Jego urodzin. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Po Mszy św. będziemy mogli w kościele złożyć ks. Prałatowi życzenia.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W dzisiejszym numerze „Gościa niedzielnego” jest płyta z piosenkami włoskiego solisty, którym jest Andrea Bocelli.