V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2017 r.

1. Dziś o godz. 17.45 będą nieszpory eucharystyczne.

2. W sobotę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które przeżywane będzie jako Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w parafii organizujemy Mszę świętą dla chorych i osób podeszłym wieku o godz. 11.00 połączoną z sakramentem namaszczenie chorych. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź. Prosimy o zorganizowanie stosownej pomocy dla tych, którzy jej potrzebują, by mogli wziąć udział w tej Mszy świętej.

W naszej parafii jest dwóch nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej. Mając na uwadze dobro duchowe osób chorych, które pozostają w domach, naszych bliskich, znajomych i sąsiadów – prosimy, aby zachęcić ich do tego, by mogli korzystać z posługi tych szafarzy w niedzielę. W tej sprawie prosimy o kontakt z duszpasterzami.

3. Przy bocznym wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne.