VII Niedziela Zwykła – 19 lutego 2017 r.

1. Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Dziś o godz. 18.00 będą Nieszpory.

2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30. W tym dniu przypada święto Katedry św. Piotra Apostoła.

3. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

4. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy świętych młodzież męska ze Wspólnoty Cenacolo z Poręby Radlnej koło Tarnowa podzieli się swoim świadectwem wiary. Będziemy mogli wesprzeć ich finansowo nabywając wykonane przez nich pamiątki, gadżety.

5. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin: śp. Janusz Barnert. Módlmy się za niego: Dobry Jezu, a nasz Panie.

6. Do naszej dyspozycji przy bocznych drzwiach przy wyjściu z kościoła są czasopisma religijne. Zachęcamy do nabycia i czytania.