III Niedziela Wielkanocna – 30 kwietnia 2017 r.

1. Dziś nieszpory będą celebrowane o godz. 18.00.

2. Od poniedziałku 1 maja rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które odprawiane będą w niedziele o godz. 18.00, zaś w dni powszednie o godz. 17.15. Zapraszamy do udziału szczególnie dzieci, które za każdy udział w nabożeństwie będą otrzymywały stosowne obrazki na planszę.

3. We środę 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą według porządku niedzielnego.

4. We czwartek o godz. 19.00 będzie spotkanie dla dzieci z rodzicami, które w za tydzień w niedzielę będą obchodziły I rocznicę Komunii świętej podczas Mszy św. o godz. 9.00.

5. W pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych. Po południu od godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się  koronką do Miłosierdzia Bożego połączona z modlitwą o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź święta i modlitwa w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. O godz. 17.00 będzie Msza św. na którą zapraszamy również dzieci szkolne, dzieci ze świetlicy parafialnej i te które będą obchodziły I rocznicę Komunii świętej.

W Tygodniu Biblijnym zachęceni do rozważania Pisma świętego zapraszamy w piątek na godz. 19.00 na spotkanie z Biblią według metody lectio divina. Przynosimy swoją Biblię.

6. Apel Maryjny w I sobotę miesiąca będzie przełożony na sobotę 13 maja, w 100-lecie objawień fatimskich. Wtedy też będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin Wacław Gałuszka. Polecajmy Go w modlitwie: Dobry Jezu…