Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

V Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2017 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele o godz. 18.00.

2. We wtorek przypada Święto św. Andrzeja Boboli, jednego z patronów Polski. Jest to także dzień imienin ks. Biskupa Andrzeja Jeża, którego będziemy polecali w modlitwie. W tym dniu w kancelarii parafialnej w godzinach od 17.45 możemy skorzystać z nieodpłatnych porad radcy prawnego.

3. We czwartek przypada wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego, założyciela Zgromadzenia Księży Marianów, który pochodził z naszej diecezji.

4. Jak w każdy piątek w godzinie miłosierdzia o 15.00 zapraszamy do kościoła członków Kół Koronkowych i wszystkich chętnych na modlitwę koronką  i litanią do Bożego miłosierdzia.

5. Za dwa tygodnie, w niedzielę 28 maja Stowarzyszenie „Ad Maximam” wraz z naszą parafią oraz  Gimnazjum nr 7 i XX Liceum Ogólnokształcącym organizuje po raz drugi festyn rodzinny. W bogatym programie przewidziane są liczne zabawy oraz konkursy dla najmłodszych uczestników. Gdyby ktoś był chętny przeznaczyć pewne nagrody rzeczowe, jakie będą otrzymywali uczestnicy festynu za udział w konkursach, to prosimy o kontakt z duszpasterzami naszej parafii.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.