Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

VI Niedziela Wielkanocna – 21 maja 2017 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w niedziele o godz. 18.00, zaś w dni powszednie o godz. 17.15. Zapraszamy do udziału szczególnie dzieci z rodzinami.

2. W poniedziałek 22 maja o godz.11.00 zapraszamy na wernisaż prac  plastycznych powstałych na zamku w Dębnie podczas 10 Integracyjnego Pleneru. Wśród prezentowanych prac będą również prace członków Twórczego Klubu Seniora działającego przy naszej parafii. Wystawa będzie czynna do 15 czerwca w Dębińskim Domu Kultury. Program jest w gablocie.

3. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. W tym dniu odpust w parafii św. Krzyża i św. Filipa Neri w Tarnowie. Uroczysta suma o godz. 19.00.
4. W kinie „Millenium” w Mościcach wyświetlany jest film poświęcony 100-leciu objawień fatimskich pt. „Teraz i w godzinie śmierci”. Dziś projekcja filmu będzie o godz. 16.00.

5. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu zapraszamy na Festyn Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie „Ad Maximam”, naszą parafią oraz  Gimnazjum nr 7 i XX Liceum Ogólnokształcącym. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Dla dzieci przewidzianych jest wiele atrakcji. Szczegóły są na plakacie przed kościołem.

6. W ostatnim tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: śp. Wanda Smagacz. Polecajmy ją miłosiernemu Bogu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie.