XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2017 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.45.

2. W poniedziałek przypada święto św. Tomasza Apostoła, we czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

3. Przez okres wakacji Msza św. poranna w dni powszednie będzie celebrowana o godz. 7.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Kancelaria parafialna będzie czynna wieczorem od godz. 17.00 – 17.45.

4. We środę zmiana tajemnic dla grup Żywego Różańca rozpocznie się o godz. 17.15.

5. W pierwszy piątek miesiąca po południu od godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się  koronką do Miłosierdzia Bożego połączona z modlitwą o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź święta i modlitwa w ciszy przed Najświętszym Sakramentem do Mszy św. wieczornej.

6. Trwa Wielki Odpust w Tuchowie. Szczegółowy program jest umieszczony na plakacie w gablocie.

7. Zachęcamy do lektury Pisma św. (w tym roku Listu do Galatów), a także czasopism religijnych.