XIV Niedziela Zwykła – 9 lipca 2017 r.

1. Dziś nieszpory będą celebrowane o godz. 18.00. Zapraszamy.

2. Dziś w drugą niedzielę miesiąca dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

3. Rozpoczął się Tygodniowy Odpust w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku w Tarnowie. Program odpustu jest na afiszu w gablocie. Nasza parafia zaproszona jest na czwartek na Mszę św. na godzi. 18.00.

4. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana będzie o godz. 17.30. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego miłosierdzia.

5. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności: śp. Krzysztof Czerwiński, kierowca. Polecajmy Go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu…

6. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrej pogody i udanego wypoczynku.