XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 sierpnia 2017 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem możemy złożyć datek do puszek na rzecz poszkodowanych wichurami w Polsce. Akcje tę organizuje Caritas. Składamy serdeczne Bóg zapłać solidarność i wszelkie dary serca.

Dzisiaj zapraszamy na nieszpory na godz. 18.00.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek – św. Augustyna
– we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
– w piątek – bł. Bronisławy.

3. Zapraszamy na środową nowennę do Matki Bożej na godz. 17.30.

4. W pierwszy piątek miesiąca w godzinach rannych udamy się do chorych. Po południu od godz. 15.00 do 17.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się  koronką do Miłosierdzia, następnie modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź święta i modlitwa w ciszy przed Najświętszym Sakramentem. O godz. 17.00 będzie dodatkowa Msza św.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. W ostatnim czasie do wieczności odeszli śp.: Zygmunt Klimczak, Teresa Kalinowska, Danuta  Majewska – ich nieśmiertelne dusze polecamy Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu a nasz Panie…