Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XXXIII Niedziela Zwykła – 19 listopada 2017 r.

1. Dzisiaj o godz. 17.45 będą wypominki i nieszpory za zmarłych. W tygodniu o godz. 17.15 odmawiamy różaniec za zmarłych wypominanych., w piątki jest to koronka
do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, a także Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego. We wtorek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. We środę św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej.

3. W piątek Koła Koronkowe i wszystkich chętnych zapraszamy na godz. 15.00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Ten piątek jest ostatnim w tym miesiącu, stąd też na godz. 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na „Spotkanie z Biblią”, które będzie poświęcone Ewangelii wg św. Marka. Spotkanie poprowadzi ks. dr hab. Piotr Łabuda. Serdecznie zapraszamy.

4. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

5. Zachęcamy też do nabywania czasopism religijnych. W dzisiejszym numerze czasopisma „Niedziela” jest zamieszczony obszerny artykuł na temat „Spotkań z Biblią”, jakie w tym roku odbywają się w naszej parafii. Zachęcamy do lektury.

6. W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: Janusz Kwiatkowski oraz Tadeusz Ciochoń. Módlmy się za nich: Dobry Jezu, a nasz Panie…