Święto św. Szczepana – 26 grudnia 2017 r.

1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Narodzenia Pańskiego.

2. W sobotę rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Będzie to okazja do tego, aby wspólnie modlić się o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku oraz porozmawiać o ważnych sprawach dotyczących rodzin i parafii. Przygotujmy na stole krzyż, świece i wodę święconą z kropidłem. Dzień wcześniej ministranci będą informowali o odwiedzinach duszpasterzy. Zaś w dniu kolędy będą szli przed kapłanem ubrani w komże i będą odmawiali stosowną modlitwę, do której zaproszą domowników. Prosimy parafian, aby podczas kolędy dzielili się swoimi spostrzeżeniami i inicjatywami dotyczącymi naszej wspólnoty.

W sobotę od godz. 9.00 udamy się na ulicę Narutowicza
1) ul. Narutowicza 33 a, 33, 31, 29, 25, 23 (ks. GR)
2) ul. ul. Narutowicza 34/1-28 (ks. MG)

3. W najbliższą niedzielę przypada Święto Najświętszej Rodziny. Prosimy Jubilatów, którzy obchodzą rocznicę ślubu, by przyszli do kościoła 15 minut wcześniej, gdzie zajmą stosowne miejsca. Podczas Mszy św. będzie miał obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Zachęcamy do tego, aby na tę uroczystość do wspólnej modlitwy i świętowania zaprosić swoje rodziny.