Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

V Niedziela Zwykła – 4 lutego 2018 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.15.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Agaty. Po Mszach świętych możemy pobłogosławić chleb, wodę i sól.

3. We wtorek czynny będzie nieodpłatny punkt porad radcy prawnego w kancelarii parafialnej od godz. 17.45.

4. We środę nowenna do Matki Bożej i zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca rozpocznie się o godz. 17.15.

5. Za tydzień składka z niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii. W tym roku planujemy malowanie dolnego i częściowo górnego kościoła. W dolnym kościele chcemy także przeprowadzić pewne prace związane z wymianą instalacji elektrycznej, a także zmiany w wystroju ściany za głównym ołtarzem, gdzie zostanie umieszczony obraz Matki Bożej Łaskawej.

6. W poniedziałek 12 lutego w pierwszy dzień ferii organizujemy wyjazd na kulig do Myszyny dla dzieci z rodzicami i młodzieży. Zapisów możemy dokonać w zakrystii. Wyjazd autobusem z ul. Bandrowskiego o godz. 9.00. Koszt wyjazdu wynosi 30 zł.

7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.

8. W ubiegłym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Rudolf Saron. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…