Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XIV Niedziela Zwykła – 8 lipca 2018 r.

1. Dziś nieszpory będą celebrowane o godz. 17.30. Zapraszamy.

2. Dziękujemy za ofiary złożone na prace remontowo-inwestycyjne w naszej parafii.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywamy; we środę święto św. Benedykta opata- patrona Europy, we czwartek św. Brunona bp. i męczennika a w piątek wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników i patronów naszej diecezji.

4. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św. Maksymiliana będzie o godz. 17.30. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego miłosierdzia.

5. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

6. W najbliższą niedzielę, rozpocznie się Tygodniowy Odpust w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku w Tarnowie. Program odpustu jest na afiszu w gablocie. Nasza parafia zaproszona jest na wtorek 17 lipca na Mszę św. na godz. 18.00.

7. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na urlopy życzymy dobrej pogody i udanego wypoczynku.