Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XIX Niedziela Zwykła – 12 sierpnia 2018 r.

1.  Dziękujemy za ofiary na tacę, na cele remontowo-inwestycyjne naszej parafii. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.

2. We wtorek 14 sierpnia przypada liturgiczne wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego.  Po Mszy świętej porannej odmówimy litanię do św. Maksymiliana. Msza św. wieczorna będzie z Wigilii Uroczystości Wniebowzięcia NMP. Odpust ku czci patrona naszej parafii przeżyjemy 7 października, w rocznicę jego kanonizacji, który w tym roku poprzedzą misje parafialne.

3. We środę przypada obowiązkowa Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będą według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

4. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

5. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.