Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XXXI Niedziela Zwykła – 4 listopada 2018 r.

1. Przez cały listopad zapraszamy codziennie na godz. 17.15 na modlitwy za zmarłych połączone z wypominkami. 

2. We środę w kancelarii parafialnej o godz. 17.00 możemy skorzystać z nieodpłatnych porad adwokata. W tym dniu po Wypominkach będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Podczas Mszy świętej o godz. 18.00, jedna z intencji zamówiona przez Róże Różańcowe i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zostanie odprawiona za ks. Marcina z okazji imienin. Księdzu Marcinowi życzymy dużo zdrowia oraz owocnej i radosnej posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie. Będzie także intencja za zmarłe członkinie i członków Róż Różańcowych. Po Mszy będzie ucałowanie relikwii św. Maksymiliana.

3. Katolickie Stowarzyszenie wychowawców zaprasza na sympozjum poświęcone bł. Hannie Chrzanowskiej, które odbędzie się w najbliższy czwartek w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Szczegóły na plakacie. We czwartek o godz. 18.00 będzie spotkanie dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych w dolnym kościele.

4. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. W tym dniu o godz. 19.00 będzie w kościele spotkanie dla młodzieży z klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum przed sakramentem bierzmowania.

5. Zwyczajem poprzednich lat w najbliższą sobotę 10 listopada zapraszamy na godz. 17.00 do naszego kościoła na „Wypominki narodowe” pod hasłem – „Maryja Królową i Matką Niepodległej”, tym razem z okazji 100-tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W tym dniu o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. za Ojczyznę. Zapraszamy na to szczególne świętowanie rodziny naszej parafii, dzieci i młodzież.

6. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.

7. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin śp. Kazimierz Zając. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…