Świętej Bożej Rodzicielki – 1 stycznia 2019 r.

Chcemy przedstawić pewne propozycje na czas ferii zimowych dla dzieci, młodzieży i starszych:

1) w sobotę 12 stycznia Fundacja „Pracownia Kreatywna” we współpracy ze Stowarzyszeniem „Ad maximam” organizuje bezpłatne zajęcia „Robotyka dla smyka” dla dzieci w wieku od 5-10 lat oraz zajęcia konstruktorsko-elektroniczne dla starszych dzieci i młodzieży w wieku od 11-16 lat.

2) Stowarzyszenie „Ad maximam” zaprasza dzieci na bal karnawałowy, który odbędzie się dnia 19 stycznia, w godzinach od 16.00-19.00. Koszt: 20 zł.

Wszelkie szczegóły i możliwość zapisów są na plakatach w gablocie. Informacje dostępne sa także na facebooku Stowarzyszenia „Ad maximam”.

3) 16 stycznia parafia organizuje kulig w Muszynie. W tym wypadku zapisów możemy dokonać w zakrystii bądź w kancelarii wraz w wpłatą 30 zł.