Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

II Niedziela Zwykła – 20 stycznia 2019 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30. 

2. We środę radca prawny będzie w kancelarii od godz. 17.00, nowenna do Matki Bożej o godz. 17.30, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. 

3. W sobotę w domu katechetycznym o godz. 16.00 będą jasełka i spotkanie opłatkowe dla grup dziecięcych i młodzieżowych – służby liturgicznej, Dziewczęcej Służby Maryjnej, dzieci ze świetlicy, scholii dziecięcej i młodzieżowej wraz z rodzinami. 

Za tydzień w niedzielę jasełka będą wystawione dla całej parafii, dla grup modlitewnych, stowarzyszeń i wszystkich chętnych o godz. 16.00. Jasełka przygotowała młodzież z naszej parafii. Zapraszamy.

4. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską-kolędę. Dziękujemy bardzo naszym Parafianom za życzliwe przyjęcie księży, za rodzinny klimat, za dobre i twórcze rozmowy, które są świadectwem troski o naszą wspólnotę parafialną. Dziękujemy także za złozone ofiary.

5. Dzieciom i młodzieży życzymy spokojnego wypoczynku, dobrych, udanych i bezpiecznych ferii.