IV Niedziela Zwykła – 3 lutego 2019 r.

Liturgia godzin – psalmy z IV tygodnia

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.15.

2. We środę radca prawny będzie w kancelarii od godz. 17.00, zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca o godz. 17.15 i nowenna do Matki Bożej NIeustającej Pomocy.

3. We czwartek zapraszamy kandydatów do bierzmowania z VI i VII klasy szkoły podstawowej na Mszę świętą na godz. 18.00. Pół godziny przed Mszą św. będzie spowiedź dla kandydatów. Po Mszy św. będą krótkie spotkania w małych grupach.

4. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

5. Przez miesiąc luty Msze święte wieczorne będą celebrowane w dolnym kościele.

6. W następnym tygodniu 11 lutego w poniedziałek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które będzie przeżywane w Kościele jako Światowy Dzień Chorego. W związku z tym w naszym kościele odbędzie się Msza święta dla chorych o godz. 10.30 połączona z sakramentem namaszczenia chorych i osób starszych. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź święta. Już dziś informujemy o tym i prosimy rodziny i sąsiadów, aby pomoc osobom, którym trudno będzie samym przybyć w tym dniu do kościoła.

7. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.

8. W tym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp. Waldemar Ungeheuer. Módlmy się za niego. Dobry Jezu…