V Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019 r.

Liturgia godzin – psalmy z I tygodnia

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które będzie przeżywane w Kościele jako Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele odbędzie się Msza święta dla chorych o godz. 10.30 połączona z sakramentem namaszczenia chorych i osób starszych. Pół godziny wcześniej będzie spowiedź święta. Zapraszamy.

3. We środę radca prawny będzie w kancelarii od godz. 17.00. O godz. 17.30 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 19.00 odbędzie się na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.

4. We czwartek przypada święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy. W tym dniu zapraszamy dzieci komunijne z rodzicami do domu katechetycznego na godz. 18.00.

5. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

6. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

7. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.