I Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2019 r.

Liturgia godzin – psalmy z I tygodnia

1. Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale na godz. 16.30.
  2. We środę radca prawny będzie w kancelarii od godz. 17.00. O godz. 17.30 rozpocznie się nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. O godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej. Zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.
  4. Szkoła Podstawowa nr 25 przy ul. Bandrowskiego ogłasza nabór dzieci do klasy pierwszej. Trwa rekrutacja dzieci w wieku od 3-6 lat do Przedszkola nr 17 przy ul. Kościuszki.
  5. Dziś po Mszach świętych przed kościołem możemy złożyć datek do puszki na zakup samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych, które organizuje Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Koło w Tarnowie.
  6. Przy bocznym wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne.
  7. W ostatnim tygodniu odeszła z naszej wspólnoty do wieczności śp. Krystyna Naleźny. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…