III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019 r.

Liturgia godzin – psalmy z III tygodnia

1. Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale na godz. 16.30.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, który przeżywany będzie jako Dzień Świętości Życia. W tym dniu możemy podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego i w czasie Mszy św. o godz. 18.00 złożyć stosowną deklarację.
  3. We środę radca prawny będzie w kancelarii od godz. 17.00. O godz. 17.30 rozpocznie się nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego na plebani.
  4. We czwartek na godz. 18.00 zapraszamy rodziców z dziećmi komunijnymi na spotkanie.
  5. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. O godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo drogi krzyżowej.
  6. Przed kościołem można nabyć kartki wielkanocne wykonane ręcznie przez prowadzących świetlicę LUMEN i dzieci, z których dochód będzie przeznaczony na wsparcie placówki. Umowna cena kartki wynosi 7 zł. Są także baranki wielkanocne i paschaliki, które rozprowadza Caritas.
  7. Przy bocznym wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne.
  8. W ostatnim tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp. Andrzej Kawik. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…