II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia – 28 IV 2019 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika głównego Patrona Polski. Msze św. będą według porządku dnia powszedniego.
  3. We środę rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane przez miesiąc maj o godz. 17.15. Zapraszamy wiernych, w tym grupy modlitewne oraz rodziców z dziećmi. We środę po nabożeństwie majowym będzie zmiana tajemnic różańcowych dla Róż Żywego Różańca.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy kandydatów do bierzmowania na Mszę św. na godz. 18.00. Po Mszy św. będzie krótkie spotkanie w grupach.

Także we czwartek 2 maja Twórczy Klub Seniora organizuje wernisaż w Tarnowie w Galerii Sztuki „Hortar” przy ul. Legionów 32, z okazji 5-lecia swojego powstania. Wystawa obejmie przegląd wybranych prac plastycznych z minionych 5 lat działalności. Nowością wystawy będą sukienki Matki Boskiej Częstochowskiej wykonane w różnych technikach. Członkom Klubu Seniora gratulujemy jubileuszu. Dziękujemy panu Andrzejowi Trybulskiemu, głównemu animatorowi za prowadzenie klubu seniora. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wystawy.

1. W piątek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte będą według porządku niedzielnego. Po południu udamy się do chorych. Spowiedź święta będzie podczas Mszy świętych. O godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 19.00.
  3. Przyszła niedziela będzie przeżywana jako Niedziela Biblijna. O godz. 12.00 dzieci z klasy III szkoły podstawowej przystąpią w naszej parafii do I Komunii Świętej.
  4. Dziś po Mszy św. możemy złożyć datek do puszek, który będzie przeznaczony dla rodzin, które pod koniec marca tego roku zostały poważnie poszkodowane przez gwałtowne wichury.
  5. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych, które znajdują się przy bocznym wyjściu z kościoła.