Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane przez miesiąc maj codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy wiernych, w tym grupy modlitewne oraz rodziców z dziećmi. Znajdźmy czas na wspólną modlitwę rodzinną.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie na plebanii spotkanie Pań, które są zelatorkami Róż Różańcowych.
  3. W piątek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. W tym dniu na godz. 19.00 zapraszamy na „Spotkanie z Biblią”. Temat spotkania: „W drodze do Jerozolimy”. Zachęcamy do udziału.
  4. Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo – Turystyczne „ITER”, serdecznie zaprasza na majówkę z okazji Dnia Matki, w sobotę 25 maja do naszego kościoła św. Maksymiliana. W programie: Nabożeństwo majowe i Msza św. w intencji wszystkich Mam, celebrowana pod przewodnictwem Ks. bpa Leszka Leszkiewicza, a po niej będzie koncert – recitalowa podróż Marcina Stycznia pt. „Kocham Cię Mamo”. Szczegóły są na plakacie.
  5. Dziękujemy sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia FESTYNU PARAFIALNEGO, który odbył się wczoraj w sobotę. Bóg zapłać. Nasza parafia organizuje wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych do Lednicy. Wyjazd odbędzie się 31 maja. Chętnych zapraszamy do zapisywania się w kancelarii lub w zakrystii do najbliższego piątku (24 maja).
  6. Za tydzień ks. Proboszcz będzie przeżywał 25-lecie swoich święceń kapłańskich.
  7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych, które znajdują się przy bocznym wyjściu z kościoła.