13 Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 r.

1. Dziś nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie o godz. 17.30.
  2. Jutro rozpoczyna się Tygodniowy Odpust w Tuchowie. Szczegółowy program odpustu zamieszczony jest w gablocie.
  3. W tygodniu w liturgii we wtorek przypada święto św. Tomasza Apostoła, w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  4. We środę o godz. 17.15 będą zmianki tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Jedna z intencji Mszy św. wieczornej będzie odprawiona za ks. Piotra z okazji imienin. Po Mszy św. będzie spotkanie na plebanii dla grup i stowarzyszeń.
  5. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się koronką do Miłosierdzia, następnie modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź święta i modlitwa w ciszy przed Najświętszym Sakramentem do godz. 18.00.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 19.00.
  7. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
  8. W dniach 1-5 lipca u księży filipinów w Tarnowie odbędzie się katechizacja przedmałżeńska. Spotkania będą odbywały się codziennie o godz. 19.00. Rozpoczęcie jutro w poniedziałek 1 lipca Mszą św. w kościele o 19.00. Zapisy będą na pierwszym spotkaniu.
  9. W ostatnim tygodniu odeszły z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: śp. Urszula Erazmus i Jolanta Brożek. Módlmy się: Dobry Jezu…