18 Niedziela Zwykła – 4 sierpnia 2019 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.15.
  2. We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego, we czwartek wspomnienie św. Dominika, w piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, w sobotę święto św. Wawrzyńca.
  3. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona ze zmianą tajemnic różańcowych godz. 17.15. Po Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii św. Maksymiliana.
  4. Parafia rodzinna bł. Zbigniewa Strzałkowskiego z Zawady koło Tarnowa zaprasza na modlitwę za Jego wstawiennictwem i uczczenie Jego relikwii w kościele pw. św. Marcina, w drugi piątek każdego miesiąca: 9 sierpnia o godz. 19.00, a 13 września o godz. 18.00.
  5. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i czasopism religijnych.
  6. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności śp. Piotr Załuska. Módlmy się za niego: Dobry Jezu, a nasz Panie…