23 Niedziela Zwykła – 8 września 2019 r. Uroczystość Narodzenia NMP

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. W Katedrze trwa Tydzień Maryjny. Nasza parafia zaproszona jest na jutro, na poniedziałek na godz. 18.00. Program odpustu zamieszczony jest w gablocie.
  3. We środę będzie spotkanie Rady Parafialnej na plebanii o godz. 19.00.
  4. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia będzie o godz. 15.00.
  5. W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża.
  6. Informujemy, że nadal trwają zapisy na zajęcia dla dzieci do Klubu Integracji Międzypokoleniowej, które prowadzi Stowarzyszenie AD MAXIMAM. Dzieci możemy zapisywać w domu katechetycznym od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00-18.00.
  7. Radio RDN organizuje 2- dniowy wyjazd do Warszawy w dniach od 20- 22 września. Koszt wyjazdu wynosi 430 zł. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapisy do najbliższego czwartku. Więcej informacji u ks. Marcina Gryzło.
  8. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza nauczycieli, wychowawców i katechetów na przyszły poniedziałek 16 września na spotkanie. W programie Msza św. o godz. 18.00, a po Mszy św. wykład ks. prof. Michała Drożdża, Dziekana Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” (J 1,38).
  9. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i czasopism religijnych.