25 Niedziela Zwykła – 22 września 2019 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. W tygodniu w liturgii w poniedziałek przypada wspomnienie św. o. Pio, w piątek św. Wincentego a Paulo (w tym dniu odpust w parafii księży Misjonarzy) , w sobotę św. Wacława.
  3. Zapraszamy na stałe nabożeństwa w tygodniu, we środę na 17.00 na nowennę do Matki Bożej, w piątek na koronkę do Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00.
  4. We czwartek o godz. 19.00 w dolnym kościele odbędzie spotkanie dla rodziców młodzieży z klasy VII i VIII szkoły podstawowej, która w naszej parafii przygotowuje się sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek na godz. 19.00 do dolnego kościoła zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci z klas III szkoły podstawowej, które w tym roku szkolno-katechetycznym przygotowują się do I Komunii świętej.
  6. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i czasopism religijnych.