29 Niedziela Zwykła – 20 października 2019 r.

1. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej dzieci, młodzież, rodziny naszej parafii i tych, którzy uczestniczą w liturgii w naszej wspólnocie parafialnej.
  2. W poniedziałek 22 października przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.
  3. We czwartek o 19.00 odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich na plebani.
  4. Wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu jako ministranci; dziewczęta, które chcą wstąpić do Dziewczęcej Służby Maryjnej bądź scholi, prosimy o kontakt z duszpasterzami.
  5. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych, w tym nowego czasopisma pt. „Idziemy”, w którym jest obszerny artykuł o posłudze misjonarzy z diecezji tarnowskiej.