Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

31 Niedziela Zwykła – 3 listopada 2019 r.

  1. Przez cały listopad o godz. 17.15 będą modlitwy za zmarłych połączone z wypominkami. W piątki będzie to koronka do Miłosierdzia Bożego,
    w niedziele o 17.15 – nieszpory, zaś w pozostałe dni tygodnia różaniec. Do 8 listopada Msza święta o godz. 18.00 będzie odprawiana w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w naszym kościele. W tych dniach pod zwykłymi warunkami możemy zyskać odpust zupełny (Komunia św., modlitwa w intencjach papieża – np. Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo lub inna modlitwa). Dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominek.
  2. We środę w kancelarii parafialnej o godz. 17.00 możemy skorzystać z nieodpłatnych porad adwokata. W tym dniu po Wypominkach będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. Jedna z intencji Mszy św. o godz. 18.00 będzie za ks. Marcina z okazji imienin. Po Mszy świętej będzie na plebanii spotkanie dla grup i stowarzyszeń. Księdzu Marcinowi życzymy dużo sił, zdrowia, radosnej i owocnej posługi kapłańskiej.
  3. W piątek zapraszamy na Spotkanie z Biblią na godz. 19.00. Tematem spotkania będzie „Tajemnica Nazaretu”. Spotkanie poprowadzi ks. prof. Piotr Łabuda.
  4. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
  5. Radio RDN Małopolska oraz nasza parafia, organizuje wyjazd na koncert VIVAT POLONIA, który odbędzie się 17 listopada (niedziela) o godz. 18.00 w Sali Koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Wykonawcami będą: tarnowski chór katedralny Puellae Orantes, orkiestra Sinfonia Galicya. Repertuar koncertu złożony będzie z pięknych polskich utworów. Koszt wynosi 120 zł. Zapisy i wpłaty można dokonywać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do niedzieli 10 listopada. Wyjazd odbędzie się 17 listopada o godz. 15.00 spod Hali Gumniska.
  6. W ostatnim tygodniu odeszła z naszej wspólnoty do wieczności śp. Stanisława (ona) Szczerba. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…