32 Niedziela Zwykła – 10 listopada 2019 r.

1. W listopadzie zapraszamy codziennie na modlitwy za zmarłych wypominanych w naszej parafii na godz. 17.15.
  2. Jutro 11 listopada obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Wieczorem o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta za Ojczyznę. Zapraszamy.
  3. We środę w kancelarii parafialnej o godz. 17.00 możemy skorzystać z nieodpłatnych porad adwokata.
  4. We czwartek o godz. 19.00 będą spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII i VIII szkoły podstawowej.
  5. W piątek o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie dla dzieci komunijnych z rodzicami w dolnym kościele.
  6. Codziennie do czwartku włącznie w kinie „Marzenie” o godz. 16.00 możemy oglądnąć film pt. „Nieplanowane”. Zachęcamy.
  7. Jak wiemy w naszym kościele odbywają się „Spotkania z Biblią”. W zakrystii możemy nabyć książkę ks. prof. Piotra Łabudy pt. „Ewangelie od głoszenia do spisania”, która przedstawia ogólne tło powstania Ewangelii. Cena 15 zł. Możemy także nabyć najnowszą płytę Chóru Katedralnego Puellae Orantes „Missa pro Patria” („Msza za Ojczyznę”) w cenie 25 zł.
  8. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.