33 Niedziela Zwykła – 17 listopada 2019 r.

1. W listopadzie zapraszamy codziennie na modlitwy za zmarłych wypominanych w naszej parafii na godz. 17.15.
  2. We środę w kancelarii parafialnej o godz. 17.00 możemy skorzystać z nieodpłatnych porad adwokata.
  3. Wydawnictwo Copernicus Center Press oraz Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie zapraszają na rozmowę: ks. prof. Michała Hellera, ks. Tadeusza Pabjana i ks. Tomasza Maziarki na temat – „Człowiek w ewoluującym wszechświecie: Teologia i nauka”. Spotkanie odbędzie się we czwartek o godz. 18.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Jest to spotkanie otwarte. Wstęp wolny. Zachęcamy do udziału.
  4. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. Także w piątek Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców Oddział w Tarnowie zaprasza na spotkanie „Święty czas choroby. Ostatnie lata życia Siostry Faustyny”. Spotkanie odbędzie się w parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18.00. Szczegóły są na afiszu w gablocie.
  5. Trwają IX Tarnowskie Dni Cecyliańskie. Zachęcamy do skorzystania z programu, który jest w gablocie.
  6. Następna niedziela będzie przeżywana jako Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
  7. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne. Możemy nabyć książkę ks. prof. Piotra Łabudy pt. „Ewangelie od głoszenia do spisania”, a w zakrystii najnowszą płytę Chóru Katedralnego Puellae Orantes „Missa pro Patria” („Msza za Ojczyznę”).