II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2020 r.

1. W Kościele trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
  3. We środę o godz. 17.00 możemy skorzystać z nieodpłatnych porad prawnych adwokata, o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. We czwartek o godz. 18.45 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi.
  5. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. Stowarzyszenie „Ad maximam” w pierwszym tygodniu ferii organizuje zimowisko dla dzieci. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły są na plakacie w gablocie.
  7. W sobotę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.45 w domu katechetycznym odbędzie się opłatek dla grup LSO, DSM i dzieci ze świetlicy. Zapraszamy dziewczęta i chłopców wraz z rodzinami.
  8. Grupa seniorów wraz z młodzieżą i dziećmi z naszej parafii przygotowała jasełka pt. „Oratorium Święta Leśna Noc”. Jasełka te zostaną wystawione dla parafii i wszystkich chętnych za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 w domu katechetycznym. Zapraszamy.
  9. We wtorek 28 stycznia (w drugi dzień ferii) nasza parafia organizuje wyjazd na kulig do Muszyny. Zapisów możemy dokonać w zakrystii lub w kancelarii do 26 stycznia.
  10. O jutra Msza święta wieczorna w dzień powszedni będzie celebrowana w dolnym kościele.
  11. W tym tygodniu we wtorek przypada Dzień Babci, we środę Dzień Dziadka. Składamy im najlepsze życzenia.
  12. Zachęcamy do czytania czasopism religijnych.
  13. Dziś ostatni dzień wizyty duszpasterskiej. O godz. 14.00 jeden z kapłanów uda się na ul. Narutowicza 11 i 13 oraz ul. Towarową. Dziękujemy naszym Parafianom za jak zwykle bardzo życzliwe przyjęcie nas do domów, wspólną modlitwę, twórcze rozmowy i ofiary.
  14. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka Irena Turkowska. Módlmy się za nią: Wieczny odpoczynek…