Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego 2020 r.

  1. Dziś zapraszamy na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.15.
  2. We poniedziałek przypada wspomnienie św. Błażeja. Po Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa gardła.
  3. We środę o 17.15 rozpocznie się Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po której będzie zamiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  4. W pierwszy piątek miesiąca udamy się do chorych. Po południu o 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele. Od 16.00 spowiedź święta. Prosimy rodziców, aby przypominali swoim dzieciom i młodzieży o spowiedzi pierwszopiątkowej.
  5. W następnym tygodniu we wtorek 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes o godz. 10.00 będzie w naszym kościele Msza św. dla chorych i w podeszłym wieku połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Informujemy o tym już dziś, żeby można było zaplanować swój udział i zorganizować ewentualną pomoc dla tych, którym trudno będzie samym przybyć w tym dniu do kościoła.
  6. Twórczy Klub Seniora z naszej parafii zaprasza na wernisaż wystawy prac klubu pt. „Wspomnienie”, we wtorek 4 lutego o godzinie 17.00 w Galerii Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 4. Wystawa będzie czynna do 29 lutego.
  7. Szkoła Podstawowa nr 25 organizuje Bal Karnawałowy dla sześciolatków, który odbędzie się za dwa tygodnie w sobotę 15 lutego. Zapisy do 10 lutego. Szczegóły są w gablocie.
  8. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.
  9. W ostatnim tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Halina Nowak. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…