Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

V Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020 r.

  1. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
  2. We wtorek 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes o godz. 10.00 będzie w naszym kościele Msza św. dla chorych i w podeszłym wieku połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Zapraszamy.
  3. We środę od godz. 17.00 w kancelarii parafialnej możemy skorzystać z nieodpłatnych porad prawnych adwokata. O 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 19.00 zapraszamy na comiesięczne „Spotkanie z Biblią”.
  5. Twórczy Klub Seniora z naszej parafii zaprasza na wystawę prac klubu pt. „Wspomnienie” w Galerii Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 4.
  6. Szkoła Podstawowa nr 25 organizuje Bal Karnawałowy dla sześciolatków, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 lutego. Szczegóły są na afiszu w gablocie.
  7. Radio RDN Małopolska wraz z naszą parafią, organizuje zabawę karnawałową dla wszystkich chętnych w karczmie „Dolina Pstrąga” w Machowej, która odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału 22 lutego. Bilety w cenie 130 zł od osoby. Można je nabyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej przy zapisie do 17 lutego. W tej cenie istnieje możliwość dojazdu i powrotu autokarem.
  8. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.